Kariéra a pracovní příležitosti

Aktuální nabídka volných pracovních pozic na stálý úvazek i externí spolupráci.
Napište nám

Více novinek najdete na našich sociálních sítích

Office manager v Ústí nad Labem

Náplň práce

  • příjem zakázek a objednávek a jejich komplexní zpracování
  • administrativní a obchodní činnost při zpracování zakázek od stálých i nových zákazníků
  • možnost řízení rozsáhlejších zakázek
  • kalkulace a tvorba nabídek dle poptávky zákazníků
  • aktivní obchodní telefonická, e-mailová, příp. osobní komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce s programy MS Office
  • logické a obchodní myšlení
  • komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce

Vaše CV s průvodním dopisem posílejte na email

jana.nova@jservice.cz

Externí překladatelé AJ i NJ v Praze

Dlouhodobě nabízíme externí spolupráci kvalifikovaným překladatelům ze všech oborů!

Požadujeme:

  • jazyková kvalifikace (výborná znalost příslušných jazyků)
  • překladatelská praxe
  • živnostenský list