Koučink

Chcete změnu? Odhalte a změňte své myšlenkové vzorce

Každý to známe. Mozek je skvělý počítač. Zapamatuje si naše reakce na určité situace a pak nám šetří čas a energii a v podobné situaci nabídne vzorec, který jsme již jednou v minulosti použili. Je to skvělá věc, jenže svět okolo nás se mění. My se těmto změnám musíme přizpůsobit - jenže ouha! Naše myšlenkové vzorce jsou zasunuty v podvědomí, a proto si je neuvědomujeme. Jenže dále podle nich myslíme a jednáme.

Asi jste si všimli, že se Vám ve vztazích s lidmi opakují stejné situace. Třeba konflikt s partnerem, přáteli, sourozenci, rodiči, dětmi, kolegy či nadřízenými.

 

Příběh Karolíny
Karolína se narodila jako první ze tří dětí. Přebírala proto odpovědnost za mladší sourozence, protože rodiče ji k tomu vedli. Oba rodiče zemřeli nešťastnou náhodou a Karolína automaticky převzala roli rodiče, starala se o své sourozence a stála při nich, dokud se nepostavili na vlastní nohy.
Karolína si pak založila vlastní rodinu, s manželem se jim narodily dvě děti a po nějaké době manžel rodinu opustil. Karolína procházela bolestivým obdobím a uvědomila si svůj vzorec myšlení a chování . Do partnerského vztahu  potřebovala komunikovat s manželem ne jako rodič, který převezme odpovědnost za všechno, ale jako rovný s rovným, s rozdělením pravomocí a povinností .

 

 

Klíčem ke všemu, co se nám v životě děje, jsme my sami.

Něco a někoho si do života vůbec nepustíme a zablokujeme přístup k sobě, a naopak něco nebo někoho si do života pustíme a držíme zuby nehty…. Chcete-li svůj život prožívat lépe a šťastněji, máte pocit, že se chcete posunout a neopakovat staré chyby, uvědomovat si sebe sama, poznejte svoje myšlenkové vzorce, uvědomte si je a pojmenujte, a začněte je měnit.

 

Ráda Vám při této změně pomůžu.  

 

     ​PaedDr. JANA NOVÁ

Mobil: +420 602 434 206

Email: jana.nova@jservice.cz

Image

Jak koučování probíhá?

  • Setkání trvá 1,5 až 2 hodiny.

  • Prvních 30 minut je zdarma. Během nich se dozvíte blíže jak koučování probíhá a dohodnete se s koučem, co budete chtít řešit. Nečekejte zázraky na počkání.

  • Během jedné hodiny se Váš život nezmění od základu. Máte ale možnost začít dělat věci po krocích a postupně. Nikdo jiný to za Vás totiž neudělá a nemůže udělat. Za to, jaký život žijeme, si můžeme sami.

 

Kolik za koučování zaplatíte?

  • 1 hodina 750,- Kč (dvě hodiny sezení 1500,- Kč)

Praha

Náměstí Dr. Václava Holého 1330/2,  Praha 8

Ústí nad Labem

Velká hradební 2, Ústí nad Labem

Podpora

Kontakt

Praha I Ústí nad Labem

O nás